Czego szukasz?

Market

Rodzaj

Atrybuty

Metraż

Liczba pokoi

Cena

Phone : +1 8772 2322
Email : hello@skyestate.com

Agent nieruchomości – Doradca ds. nieruchomości

opis stanowiska:

Zapraszamy do współpracy w wykwalifikowanym, ambitnym oraz w pełni zaangażowanym zespole. Pracując z nami zawsze możesz liczyć na profesjonalne podejście, kompleksową pomoc ze strony biura jak i współpracowników.

Jeśli jesteś zainteresowany nieograniczonymi możliwościami zdobywania wiedzy oraz nielimitowanym potencjałem zarobkowym,

Jest to praca właśnie dla Ciebie!

1

2 (1)

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń, nie poprzez formularz na stronie a bezpośrednio wysyłając email na adres sebastian@estatedealer.net

zadania:

  • Pozyskiwanie klientów i ich kompleksowa obsługa w zakresie obrotu nieruchomościami,
  • Przygotowanie oferty handlowej i prezentowanie nieruchomości,
  • Pomoc w negocjacjach handlowych między stronami,
  • Przygotowanie obsługi prawnej nieruchomości,
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

wymagania:

  • Profesjonalizm,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Zdolność do negocjacji,
  • Komunikatywność,
  • Zdolność do pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność.
Mile widziane prawo jazdy oraz doświadczenie zarówno w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami jak i handlu, sprzedaży oraz marketingu.

oferujemy:

  • Potrzebny sprzęt: Laptop, Telefon, Samochód, Aparat Fotograficzny,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Działalność w ramach międzynarodowej agencji nieruchomości,
  • Zaawansowane szkolenia w zakresie obrotu nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami, home stagingu itp.
  • Wysokie prowizje,
  • Atrakcyjna ścieżka kariery.
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń, nie poprzez formularz na stronie a bezpośrednio wysyłając email na adres sebastian@estatedealer.net