Czego szukasz?

Market

Rodzaj

Atrybuty

Metraż

Liczba pokoi

Cena

Phone : +1 8772 2322
Email : hello@skyestate.com

Agent nieruchomości – Doradca ds. nieruchomości

opis stanowiska:

Szukasz pracy o nielimitowanym potencjalne zarobkowym, w której to im większe Twoje zaangażowanie tym większe zarobki?

Jeśli przy okazji znasz lub chcesz poznać rynek nieruchomości i nie krępują Cię negocjacje z Klientem,

Zapraszamy do Estate Dealer.

Nie narzucamy limitów, ale potrafmy docenić najbardziej pracowitych, oferując im sowite premie. Nie zgadzamy się z zasadami, że bez względu na zaangażowanie wynagrodzenie jesttakie same. Nie lubimy też narzekających i szukających dziury w całym. Szukamy tych, którzy lubią brać sprawy w swoje ręce, są pewni swego, a przez życie idą odważnie i z uniesioną głową.
Zgadzasz się z naszymi założeniami? Jeśli tak czytaj dalej, jeśli nie — oszczędź czasu nam i sobie.

zadania:

    Jako agent nieruchomości będziesz odpowiadać za:
  • Pozyskiwanie Klientów i ich obsługę w zakresie obrotu nieruchomościami,
  • Przygotowywanie oferty handlowej z prezentacją nieruchomości włącznie
  • Zaangażowanie w negocjacjach handlowych
  • Obsługę prawną nieruchomości
  • Utrzymywanie relacji z Klientami
  • Nie szukamy superbohaterów ale mamy swoje wymagania.

wymagania:

Chcemy pracować z osobami:
  • Niebojącymi się najtwardszych negocjacji
  • Odpowiedzialnymi za powierzone im zadania
  • Komunikatywnymi (nie tylko po kuflu piwa)
  • Dyspozycyjnymi
    (które nie ma ją trzy razy w tygodniu wesel, pogrzebów czy innych uroczystości)
  • Znających zasady dobrego zachowania
  • Posiadającymi zdolność do pracy w zespole i pod presją czasu
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pośrednictwie nieruchomościami ewentualnie w handlu, sprzedaży oraz marketingu.

oferujemy:

  • Wynagrodzenie w formie podstawy (a jakże) oraz premii
  • Nawet do 70% prowizji z każdej transakcji
  • Niezbędne do pracy narzędzia, w tym telefon, aparat fotograficzny, laptop i luksusowy samochód
  • Pakiet szkoleń, które przydadzą się w pracy, ale również w życiu prywatnym
  • Atrakcyjną ścieżkę kariery dającą możliwość szybkich awansów
  • Kooperację z najlepszymi pośrednikami i agentami w obrocie nieruchomościami
  • Dostęp do szerokiej bazy klientów oraz inwestorów
  • Wyjazdy zagraniczne, czyli praca i wypoczynek w jednym
  • Własną asystentkę, która stosy dokumentów bierze na siebie
  • Pracę bez konieczności zakładania działalności gospodarczej

  • Przeczytaliście do końca? To świetnie.
    Pozostało zalogować się na pocztę i wysłać swoje zgłoszenie.