Czego szukasz?

Market

Rodzaj

Atrybuty

Metraż

Liczba pokoi

Cena

Phone : +1 8772 2322
Email : hello@skyestate.com

Praktyki / Koordynator(ka) ds. biurowych w dziale nieruchomości

opis stanowiska:

Zapraszamy do współpracy w wykwalifikowanym, ambitnym oraz w pełni zaangażowanym zespole. Pracując z nami zawsze możesz liczyć na profesjonalne podejście, kompleksową pomoc ze strony biura jak i współpracowników.

Jeżeli interesują Cię nieograniczone możliwości zdobywania wiedzy, doświadczenia, wysokie zarobki a także dołączenie do grona najlepszych sprzedawców, zarządców , finansistów i innych specjalistów… to znaczy, że obrałeś dla siebie idealny kierunek.

1

2 (1)

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń, nie poprzez formularz na stronie a bezpośrednio wysyłając email na adres sebastian@estatedealer.net

zadania:

  • Nadzór nad firmową dokumentacją,
  • Obsługa klienta - kontakt mailowy, telefoniczny oraz bezpośredni,
  • Bieżące prace biurowo-administracyjne oraz marketingowe,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • dyspozycyjność,
  • obsługa komputera,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • zaangażowanie oraz pogodne nastawianie

oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,
  • Możliwość podjęcia płatnego zatrudniania po zakończeniu praktyk,
  • Pracę w stabilnej firmie z tradycjami,
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego
  • Pracę przy innowacyjnych, ciekawych projektach
  • Możliwość podjęcia dalszego rozwoju w innych działach firmy ,
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń, nie poprzez formularz na stronie a bezpośrednio wysyłając email na adres sebastian@estatedealer.net