(Symbol 235/4766/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻKorzkiew,
Piękna działka na południowym zboczu. Korzkiew.
Piękna działka na południowym zboczu. Korzkiew. Nieruchomość dla konesera z wizją np: duża willa z winnicą. Przedmiotem sprzedaży jest grunt o powierzchni 1 hektara w kształcie prostokąta. Położony na zboczu od strony południowej, o sporym kącie nachylenia. Można postawić np: rezydencję lub urządzić winnicę. Dla zainspirowania osób poważnie zainteresowanych zakupem gruntu koncepcja rezydencji. Usytuowany w odległości 10 km od Krakowa, na północ. Charakterystyczne ukształtowanie terenu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej oraz jej mikroklimat powoduje, że działka ta spełnia wszystkie kryteria inwestycyjne. Stąd rozpościera się przepiękny widok na całą okolicę. Okolica Ojcowskiego Parku Narodowego zapewni nam 1000 atrakcji na każdą porę roku. Jednocześnie dostęp do ciągle rozbudowującej się infrastruktury jest niczym nie ograniczony. W pobliżu znajdują się sklepy i restauracje, przystanek busów Działka ma dostęp do wszystkich mediów w odległości 100 metrów, łącznie z miejską siecią kanalizacyjną oraz linią telefoniczną. Posiada również dostęp do gminnej drogi dojazdowej, asfaltowej.

Obecnie działka siedliskowa pozwalająca na postawienie domu. W gminie przygotowywany jest nowy plan zagospodarowania przestrzennego, wysoce prawdopodobne że działka stanie się w znacznej części budowlana. Osobiście gorąco polecam.

Cena sprzedaży:
500 000 PLN

Agent: Tomasz Zdzitowiecki
Tel. 513 853 648
mail: tomasz@estatedealer.net

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
235/4766/OGS
Typ nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
500 000, 00 PLN
Cena za m2
50, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
Korzkiew
Położenie działki
ZBOCZE
Pow. całkowita
9 240, 00 m2
Pow. działki
10 000, 00 m2
Szerokość działki (mb.)
350, 00
Długość działki (mb.)
270, 00
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
SIEDLISKOWA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
CICHA ULICA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA / KOSTKA
Najbliższy park
w pobliżu
Najbliższy las
w pobliżu
Najbliższe góry
w pobliżu
Najbliższa rzeka
w pobliżu
Najbliższy sklep
w pobliżu
Najbliższy żłobek
w pobliżu
Najbliższe przedszkole
w pobliżu
Najbliższa Szkoła Podstawowa
w pobliżu
Najbliższe Gimnazjum
w pobliżu
Najbliższy przystanek PKS
w pobliżu
Komunikacja miejska
w pobliżu
Posterunek policji
w pobliżu
Najbliższy bank
w pobliżu

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Estate Dealer

Zapytaj o ofertę