(Symbol 53/4766/OLS) LOKAL na SPRZEDAŻKraków, Stare Miasto
Lokal CENTRUM!
Na sprzedaż lokal użytkowy (przygotowany również pod działalność rozrywkową) położony w przyziemiu nowej kamienicy (`plomby`) z 2015 roku zlokalizowanej w centrum Krakowa, w dzielnicy Grzegórzki.

ZDJĘCIA W OFERCIE PRZEDSTAWIAJĄ STAN PRZED WYKOŃCZENIEM

Budynek oddalony zaledwie 750 m od Rynku Głównego, 200 m od Plant, 10 minut pieszo od Dworca Głównego, Galerii Krakowskiej i Galerii Kazimierz. Świetna lokalizacja ze względu na bliskość centrum miasta, jak również sąsiedztwo kompleksu dydaktyczno-naukowego oraz budynku kongresowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dużym atutem jest również dostępny duży parking (również z wjazdem dla autobusów).


Oferta inwestycyjna: wynajem na okres 10 lat, stopa zwrotu 8,5% - 10% w skali roku.

Lokal o powierzchni 993 m2 (dwie KW) z antresolą (salą widokową na scenę), wysokość 6m, z przeszkloną elewacją o długości 24 m i wysokości 6 m, trzema niezależnymi wejściami, windą osobową oraz towarowo-samochodową, instalacjami: wentylacyjną, klimatyzacyjną, wod-kan, CO, elektryczną, teletechniczna i teleinformatyczną (doprowadzony światłowód).

Lokal zaprojektowany pod kątem wysokiej dźwiękoszczelności - betonowe ściany zewnętrzne o grubości 60 cm, ściany nośne i stropy o grubości 20 cm, elewacja aluminiowo-szklana o podwyższonej dźwiękochłonności.


Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu!

Agent:
Kinga Szybiak
+48 534682031
@-kinga@estatedealer.net

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
53/4766/OLS
Typ nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
2016-05-01
Cena cena w innych walutach
14 000 000, 00 PLN
Cena za m2
14 098, 69 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
Kraków
Dzielnica - osiedle
Stare Miasto
Ulica
św łazarza
Pow. całkowita
993, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2015
Droga dojazdowa
RUCHLIWA ULICA
Piętro
parter
Liczba pięter
5
Winda w nieruchomości
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Alarm
Monitoring
Komunikacja miejska
w pobliżu
Stan budynku
DO WYKOŃCZENIA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Kinga Szybiak

Zapytaj o ofertę