(Symbol 8/4766/OI) INWESTYCJA na SPRZEDAŻKraków, Czyżyny
Okazja ! Mieszkania w Sołtysowskiej Perle !
Posiadamy również mieszkania o innym metrażu w tej samej inwestycji !

Sołtysowska Perła to nowa kameralna pięciokondygnacyjna inwestycja, zlokalizowana na Czyżynach, ciągle mocno rozwijającej się dzielnicy pięknego Krakowa. Parter budynku będą stanowiły lokale usługowe, kolejne piętra to lokale mieszkalne, w podziemiach znajduje się też parking dla mieszkańców.

Nowa inwestycja położona jest blisko Łąk Nowochuckich, doskonale połączona komunikacyjnie z Centrum miasta. Niedaleko możemy znaleźć takie obiekty jak Tauron Arena, Expo Kraków, wiele terenów handlowo- usługowych. Miejsce dla siebie znajdą też osoby, które lubią spędzać aktywny tryb życia, siłownie, park Trampolin, Ogród Doświadczeń. W ofercie Sołtysowska Perła ma mieszkania o metrażu od 27 do 123 m2.

Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną, elegancką i estetyczną formą architektoniczną. Mieszkanie jest idealne dla singli, jak i dla rodzin z dziećmi.

Zapraszam do kontaktu
Juri Ziniak
530 783 684

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
8/4766/OI
Typ nieruchomości
INWESTYCJA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
336 000, 00 PLN
Cena za m2
8 917, 19 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
Kraków
Dzielnica - osiedle
Czyżyny
Ulica
ul. Sołtysowska
Rodzaj budynku
BIUROWIEC
Rok budowy
2018
Materiał ścian
<
Liczba pięter
4
Winda w nieruchomości
Domofon
Garaż
Stan budynku
DEWELOPERSKI

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Juri Ziniak

Zapytaj o ofertę